„Gostūs Latgolā” noslēdzies

Ir aizvadīta dažādu vēstījumu bagāta 2022.gada retro auto pasākumu sezona!

Paldies visiem sezonas noslēguma pasākuma “Gostūs Latgolā”,  kas notika 2022.gada 17. un 18. septembrī dalībniekiem par atkal tikšanās prieku draugu lokā,  tradicionāli ar dziesmām, dejām,  dzīvo mūziku, balvām, nominācijām un vakara izsoli!  Pat laika apstākļi mūs, kā vienmēr,  patiesi lutināja!

Liels paldies LatgalesRetro par to, ka papildinājāt mūsu rindas ar saviem dalībnieku spēkratiem un kluba vadītājam Jāzepam Bulim par atsaucību un palīdzību pasākuma organizēšanā!

Sirsnīgs paldies par atsaucību un viesmīlību:

* Kafejnīca Panna Lielvārdē kolektīvam un saimniecei Anitai Čakšai par lielisko rīta kafiju un tikšanās vietu;

* Preiļu muižas komplekss un parks uzņēmīgajai saimniecei Sandai Čingulei par degsmi turpināt iesākto parka labiekārtošanā un tūrisma piesaistē;

* Lellukaralvalsts māksliniecei Vladlenai par iespēju apskatīt unikālo leļļu kolekciju;

* Lūznavas muiža kolektīvam un jo īpaši interesantajām gidēm par interaktīvo ekskursiju un lielisko mūzikas baudījumu jauktā kora “Burtnieks” izpildījumā;

* Rāznas Ezerkrasti saimniecei Sandrai Vižai par skaisto atpūtas vietu Rāznas ezera krastā,  lielisko uzņemšanu, garšīgo maltīti un viesmīlīgo apkalpošanu, kuru ļoti atzinīgi novērtēja mūsu pasākuma dalībnieki!

* Latgales Pūdnīku Skūla saimniecei Evai Vasiļevskai un darbīgajiem mākslas keramiķiem par degsmi turpināt un popularizēt seno amata prasmi;

* Brīvvalsts dārgumu nams vadītajai Jolantai Leitānei par unikālās vēstures kolekcijas ekspozīciju un ieskatu vēstures lappusēs.

* Varakļānu Pils. Varakļānu novada muzeja vadītajai Teresei Korsakai par interesanto gida ekskursiju un noorganizēto vietējo iedzīvotāju sagaidīšanu,  noslēdzot 2022.gada retro auto pasākumu sezonu! 

Uz tikšanos AAK TS sapulcē!

Ar cieņu, AAK TS valde.

Foto: Vladislavs Altuhovs

Nav komentāru

Rakstīt atbildi