Latvijas karoga pilsētas šarms

Gatavojam savus auto, lai kopā svinētu vasaru Cēsu pilsētas svētkos š.g. 20.-21.jūlijā!

Pasākuma diena sāksies 9:00 ar reģistrāciju lielveikala „Sky” stāvlaukumā (Rīgas-Siguldas šoseja 8, Berģi). Pēc tam mūsu ceļš vedīs uz alus darītavu  „Brālis”.

Jau 12:30 pulcēsimies pie Cēsu pilsētas robežas, lai kārtotos iebraukšanai Cēsīs un auto novietošanu pie Cēsu pils. Līdz 15:00 pasākuma dalībniekiem būs brīvais laiks, kur katrs pēc saviem ieskatiem var piedalīties Cēsu pilsētas svētku programmā (to nosūtīsim, tuvojoties pasākumam). 15:30 dosimies uz Āraišu pili, bet pēc tam viesosimies Mākslas rančo  „Dukuri”, kur baudīsim mākslu un ieturēsim vakariņas.

Vakara noslēgumā dosimies uz naktsmājām (maksimālais guļvietu skaits – 8o!), iekārtosimies numuros un atgriezīsimies Cēsīs (uz Cēsīm un atpakaļ uz naktsmājām noteiktos laikos kursēs busiņš), lai baudītu Intara Busuļa un Abonomenta orķestra koncertu kā arī citas pilsētas svētku piedāvātās aktivitātes.

Svētdienas rītu iesāksim ar brokastīm un ekskursiju Āraišu ezerdzirnavās.

Reģistrācija no 2. jūlija līdz 14. jūlijam. Dalības maksa jāsamaksā pēc apstiprinājuma e-pasta saņemšanas. Apstiprinājuma e-pasti tiks izsūtīti līdz 14. jūlijam Dalības maksa jāsamaksā līdz 15. jūlijam!

Detalizētāka informācija par maršrutu un izbraukšanas laikiem, kā arī citi atgādinājumi, tiks nosūtīti dalībniekiem individuāli pēc dalības maksas saņemšanas.

Dalības maksa: 

  • AAK biedriem 75EUR.
  • Nebiedriem un tiem biedriem, kas nav samaksājuši biedra naudu par 2024. gadu- 85 EUR
  • Bērniem līdz 6 gadu vecumam dalība bez maksas.
  • 7-14 gadus veciem bērniem – 50 EUR.

 (Dalības maksā ietverti izdales materiāli, ekskursijas, degustācijas, naktsmājas, ēdināšana (izņemot pusdienas)).

Uz tikšanos pasākumā!

REĢISTRĀCIJA IR SLĒGTA

Nav komentāru

Rakstīt atbildi