„Rīga – aizmirstā un neizzinātā”

2024. gada sezonu iesāksim mierīgāk kā ierasts, taču noteikti tik pat aizraujoši!

Šo gadu laikā esam paviesojušies dažādās pilsētās gan Latvijā, gan ārpus tās, taču mūsu galvaspilsēta vēl līdz galam nav apbrīnota, tāpēc šīs sezonas atklāšanas pasākums norisināsies 1. jūnijā ar braucienu „Rīga – aizmirstā un neizzinātā” !

Rīts sāksies 9:00 ar reģistrāciju pie Biķernieku trases 8. vārtiem un tradicionālo Senlietu kolekcionāru un restauratoru dienu apmeklējumu. Tālāk dosimies iepazīties ar kino vēsturi Rīgas Kinostudijā, ielūkosimies aiz Brasas cietuma sienām, dosimies ekskursijā Anatomikumā – vietā, kur nāve palīdz dzīvībai, kā arī uzkāpsim Rīgas augstākajā tornī – Pētertornī. Pasākuma noslēgumā Motormuzejā nodosimies kopīgai kino baudīšanai.

Dalības maksa: 

  • AAK biedriem 30EUR.
  • Nebiedriem un tiem biedriem, kas nav samaksājuši biedra naudu par 2024. gadu- 40EUR.
  • Bērniem līdz 6 gadu vecumam dalība bez maksas.
  • 7-14 gadus veciem bērniem - 10EUR.

Reģistrācija norisināsies no 8. maija līdz 24. maijam Dalības maksu, lūgums, apmaksāt tikai pēc apstiprinājuma e-pasta saņemšanas! Apstiprinājuma e-pasti tiks izsūtīti līdz 25. maijam, dalības maksa jāsamaksā līdz 26. maijam.

Biedrība “LATVIJAS ANTĪKO AUTOMOBIĻU KLUBS”Reģ. Nr. 50008001881

A/S “Swedbank”, kods HABALV22

Konta Nr.LV34HABA0551016471363

 

 

Dalības maksā iekļautas ekskursijas, atribūtika, ēdināšana. Precīzs grafiks ar laikiem tiks izziņots dalībnieku materiālos.

 

REĢISTRĀCIJA IR SLĒGTA!

Nav komentāru

Rakstīt atbildi