Sezonas noslēguma pasākums „Gostūs Latgolā”

Beidzot ir pienācis ilgi gaidītais sezonas noslēguma pasākums! Pasākums norisināsies sen ierastās tradīcijās kā divu dienu brauciens.  Š. g. 17. – 18.septembrī apceļosim Latgali ar sezonas noslēguma pasākumu „Gostūs Latgolā”!

  Rīts sāksies ar reģistrāciju Lielvārdes pusē, tālāk mūsu maršruts vedīs uz Preiļiem, Lūznavu un dienu noslēgsim ar ierasto vakara balli viesu mājā ZS „Ezerkrasti”, kur arī būs vakara pasākums, dejas, tradicionālā izsole un nakšņošana.

Otrajā dienā viesosimies Pūdniku skūlā, dosimies uz Rēzekni, kā arī apmeklēsim Varakļānu muižas pili. 

  • Reģistrācija norisināsies no 1. septembra līdz 10. septembrim. Dalības maksu, lūgums, apmaksāt tikai pēc apstiprinājuma e-pasta saņemšanas! ( Lūdzam ievērot pasākumam pieteikto dalībnieku skaitu!)

Dalības maksa:

  • AAK biedriem 65 EUR, līdzbraucējiem 55 EUR. 
  • Nebiedriem un tiem biedriem, kas nav samaksājuši biedra naudu par 2022. gadu- šoferim 85 EUR, līdzbraucējiem 75 EUR. 
  • Pirmsskolas vecuma bērniem dalība bez maksas, pārējiem bērniem līdz 18 gadu vecumam- 25 EUR. (Bērniem , par kuriem nav samaksāta dalības maksa, vieta pie galda un atsevišķa gultas vieta netiek nodrošināta!)

Biedrība “LATVIJAS ANTĪKO AUTOMOBIĻU KLUBS”

Reģ. Nr. 50008001881

A/S “Swedbank”, kods HABALV22

Konta Nr.LV34HABA0551016471363

Dalības maksā iekļauta rīta kafija, ekskursijas, atribūtika, vakara pasākums ar ēdināšanu, kā arī nakšņošana.

Dalība pasākumā tiks apstiprināta ar valdes paziņojumu un  tā kā pasākumā vietu skaits ir ierobežots, prioritāte dalībai pasākumā tiks dota Tehnikas sekcijas biedriem, kas ātrāk nosūtīs pieteikumus un būs savlaicīgi samaksājuši biedra naudu, kā arī ņemsim vērā pieteikšanās numerāciju. Dalība pasākumā personām, kas nav sekcijas biedri, būs iespējama tikai tad, ja paliks brīvas vietas.

Uz tikšanos pasākumā!

Nav komentāru

Rakstīt atbildi